Peter Birmann
(Basel 1758-1844) "Vue de la Cascade de l'Aar a Untersewen Canton de Berne", betitelt, Radierung und Aquatinta, handkoloriert, 50 x 70,5 cm, gerahmt, (Sch)
Expert: Mag. Astrid-Christina Schierz
Mag. Astrid-Christina Schierz
+43-1-515 60-546
astrid.schierz@dorotheum.at
25.07.2019 - 15:04
- Cena:
Peter Birmann
Mag. Astrid-Christina Schierz
+43-1-515 60-546
astrid.schierz@dorotheum.at
Detaily k nabídce
Okamžitě koupitMistrovské kresby, Tisky do roku 1900, Akvarely a miniatury | |
Typ aukce: | Okamžitý nákup |
Online do: | 25.07.2019 - 15:04 |
Prohlídka: | online |