Werner Augustiner *
(Graz 1922-1986) Straße in Paris, Nachlassstempel: Augustiner, Aquarell und Deckweiß auf Papier, Passepartout-Ausschnitt ca. 23,5 x 20 cm, verglast, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
16.07.2019 - 15:03
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Werner Augustiner *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 16.07.2019 - 15:03 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 380,- -
Werner Augustiner *, 2 Bilder:
Vyvolávací cena:
EUR 180,- -
Vyvolávací cena:
EUR 130,-