Rudolf Boerger (um 1920/30)
4 Landschaftesbilder, Ansichten um Kirchberg, Edlitz Sauenbrunn und Kranichberg Aquarell auf Papier, signiert R. Boerger, ca. 18 x 18 bis ca.18 x 27 cm. ungerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
12.07.2017 - 16:03
- Vyvolávací cena:
Rudolf Boerger (um 1920/30)
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti a nábytek |
Datum: | 12.07.2017 - 16:03 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 01.07. - 12.07.2017 |