Fritz Lach
(Linz 1868-1933 Wien) Mauthausen, signiert: Fritz Lach, datiert: 1920, bezeichnet, Gouache und Aquarell auf Papier, Passepartout-Ausschnitt ca. 33x 22 cm, verglast, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
16.07.2019 - 15:32
- Vyvolávací cena:
Fritz Lach
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 16.07.2019 - 15:32 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 500,- -
Vyvolávací cena:
EUR 500,- -
Vyvolávací cena: