Miklos Nemeth *
(Budapest 1934-2012) Ohne Titel, signiert, datiert: (1)984, Öl auf Karton, Passeparetout-Ausschnitt ca. 69 x 49 cm, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
16.07.2019 - 15:53
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Miklos Nemeth *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 16.07.2019 - 15:53 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 360,- -
Vyvolávací cena:
EUR 360,- -
Vyvolávací cena:
EUR 360,-