Brillant Ring
Gold/Weißgold 585, ein Altschliffbrillant, ca. 0,20 ct, RW 53+, 4,7 gøg5
Expert: Timea Both
Timea Both
01/332 71 78
brigittenau@dorotheum.at
18.07.2019 - 10:28
- Vyvolávací cena:
Brillant Ring
Expert: Timea Both
Timea Both
01/332 71 78
brigittenau@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 18.07.2019 - 10:28 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 12.07. - 18.07.2019 |