Oskar Kokoschka *
(Pöchlarn 1886-1980 Villeneuve), "Dionisos und der schwer beladene Xanthias am Totensee", signiert "O. Kokoschka", Radierung, Nr. LXIX(69) von LXX (70) nummerierten Exemplaren, ca. 26 x 20 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
15.07.2019 - 10:40
- Vyvolávací cena:
Oskar Kokoschka *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 15.07.2019 - 10:40 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 04.07. - 15.07.2019 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 600,- -
Vyvolávací cena:
EUR 500,- -
Vyvolávací cena:
EUR 140,-