Brillantsolitär ca.0,50 ct
Gold 585, RW 54, 4,9 g, Tragespuren, Weitenänderung øg5
25.07.2019 - 10:18
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Brillantsolitär ca.0,50 ct
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 25.07.2019 - 10:18 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 19.07. - 25.07.2019 |