Mario Decleva *
(Lussingrande 1930-1979 Wien) Ohne Titel, handsigniert M. Decleva, Radierung, Stockgröße 20 x 20 cm, unter Glas
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
22.07.2019 - 14:11
- Vyvolávací cena:
Mario Decleva *
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 22.07.2019 - 14:11 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | online |