Brillant Diamantring zus. ca. 0,50 ct
Weißgold 585, Brillanten und ein Altschliffdiamant, RW 60, 8,7 gøg9
Expert: Michael Kittenberger
Michael Kittenberger
01/515 60-276
pfand@dorotheum.at
01.08.2019 - 10:59
- Vyvolávací cena:
Expert: Michael Kittenberger
Michael Kittenberger
01/515 60-276
pfand@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 01.08.2019 - 10:59 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 26.07. - 01.08.2019 |