Robert Kasimir *
(Wien 1914-2002) Mölkerbastei, Radierung in Farbe signiert Robert Kasimir 36 x 30 cm. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
12.07.2017 - 17:26
- Vyvolávací cena:
EUR 80,-
Robert Kasimir *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti a nábytek |
Datum: | 12.07.2017 - 17:26 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 01.07. - 12.07.2017 |