Johann Georg Seitz zugeschrieben/attributed
(1810-1870) Obststillleben, Öl auf Leinwand, 55 x 67 cm, gerahmt, (Wi)
Expert: Mag. Susanne Winter
Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375
susanne.winter@dorotheum.at
16.07.2019 - 10:00
- Vyvolávací cena:
EUR 1.300,-
Expert: Mag. Susanne Winter
Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375
susanne.winter@dorotheum.at
Aukce: | Letní aukce Obrazy |
Datum: | 16.07.2019 - 10:00 |
Prohlídka: | 11.07. - 16.07.2019 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 600,- -
Vyvolávací cena: