Wilhelm Trenkler *
(Wien 1877-1964) "Limbergalpe" Öl auf Papier signiert W. Trenkler 1951, ca. 49 x 65,5 cm. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
12.07.2017 - 17:53
- Vyvolávací cena:
Wilhelm Trenkler *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti a nábytek |
Datum: | 12.07.2017 - 17:53 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 01.07. - 12.07.2017 |