Anton Hansch
(Wien 1813-1876 Salzburg) Blick auf den Dachstein, signiert, datiert Hansch (1)865, Öl auf Holz, 21 x 30 cm, gerostet, gerahmt, (Rei)
Expert: Mag. Dimitra Reimüller
16.07.2019 - 10:40
- Vyvolávací cena:
EUR 650,-
Anton Hansch
Aukce: | Letní aukce Obrazy |
Datum: | 16.07.2019 - 10:40 |
Prohlídka: | 11.07. - 16.07.2019 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 800,- -
Vyvolávací cena: