Brillant-Ring
Gelb-/Weiß-/Roségold 585, Brillanten zus. ca.0,15 ct, RW 53, 11,3 g øG11 Tragespuren, Lötstellen
07.08.2019 - 10:09
- Vyvolávací cena:
Brillant-Ring
Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at +43 2622 224 67 17 |
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 07.08.2019 - 10:09 |
Místo konání aukce: | Wiener Neustadt |
Prohlídka: | 18.07. - 07.08.2019 |