Brillantcollier
Gold 585, tlw. rhodiniert Brillanten zus. ca. 0,20 ct Länge ca. 45,5 cm, österr. Einfuhrpunze, 23,8 gøG24
25.07.2019 - 10:06
- Vyvolávací cena:
EUR 750,-
Brillantcollier
Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at +43 512 570 447 |
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 25.07.2019 - 10:06 |
Místo konání aukce: | Innsbruck |
Prohlídka: | 17.07. - 25.07.2019 |