Pablo Picasso *
(Malaga 1881-1973 Mougins) La Petit Corrida, im Stein signiert: Picasso, datiert: 23.11. (19)57., Lithographie in Farbe, ca. 31 x 24 cm, Bloch 839
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
30.07.2019 - 15:04
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Pablo Picasso *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 30.07.2019 - 15:04 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 160,- -
Vyvolávací cena:
EUR 140,-