Ferdinand Mirwald
(Dachau 1872-1948 Dachau) Rast am See, Öl auf Leinwand, ca. 45 x 76,5 cm, gerahmt
Provenienz: Oberösterreichischer Privatbesitz; aus dem Nachlass des Künstlers
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
30.07.2019 - 15:16
- Vyvolávací cena:
Ferdinand Mirwald
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 30.07.2019 - 15:16 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 200,- -
Vyvolávací cena:
EUR 180,- -
Vyvolávací cena: