Anton Marussig
(Graz 1868-1925) Dragoner, signiert. A. Marussig, Öl auf Leinwand, doubliert, ca. 49,5 x 25 cm, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
30.07.2019 - 15:42
- Vyvolávací cena:
Anton Marussig
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 30.07.2019 - 15:42 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |