Künstler, um 1870
Andacht am Marterl, Öl auf Leinwand, 40 x 53,5 cm, gerahmt, Krakelees, (W)
Expert: Dr. Christl Wolf
Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377
30.07.2019 - 11:26
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Künstler, um 1870
Expert: Dr. Christl Wolf
Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377
Aukce: | Letní aukce Obrazy |
Datum: | 30.07.2019 - 11:26 |
Prohlídka: | 25.07. - 30.07.2019 |