Franz Hoffelner
(Wien 1875-1936) Wien I, Hoher Markt, betitelt, signiert F. Hoffelner, Aquarell auf Papier, 20 x 27 cm, Passep., gerahmt, (Hu)
Expert: Dr. Brigitte Huck
Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378
06.08.2019 - 10:20
- Dosažená cena: **
EUR 360,-
- Vyvolávací cena:
EUR 360,-
Franz Hoffelner
Expert: Dr. Brigitte Huck
Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378
Aukce: | Letní aukce Obrazy |
Datum: | 06.08.2019 - 10:20 |
Prohlídka: | 01.08. - 06.08.2019 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 300,- -
Vyvolávací cena:
EUR 260,- -
Vyvolávací cena: