Wandzierteller
, "Stolzenfels", Keramik (JM) Josef Maresch um 1900, D: 31 cm, rückseitig bezeichnet, gemarkt und nummeriert
12.08.2019 - 10:59
- Vyvolávací cena:
EUR 80,-
Wandzierteller
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 12.08.2019 - 10:59 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 01.08. - 12.08.2019 |