Rudolf Pointner *
(Zara/Dalmatien 1907-1991 Graz Mitglied der Grazer Sezession und des Hagenbundes) "Tagpfauenauge", Auststellungsplakat Dr. Eder/Köflach Juli 1976, Blattgröße 61 x 43 cm, unter Plexiglas, gerahmt, Altersspuren
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
19.08.2019 - 14:23
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Rudolf Pointner *
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 19.08.2019 - 14:23 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | online |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)