Altschliffbrillant Damenring
Weißgold 585, Brillanten zusammen ca 0,95 ct, RW 51, 3,9 g øG4
19.08.2019 - 15:39
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Altschliffbrillant Damenring
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 19.08.2019 - 15:39 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | online |