Memoryring
Gold 750, Brillanten zusammen 1,5 ct, RW 50, 3,5 g øG4
19.08.2019 - 15:40
- Vyvolávací cena:
EUR 900,-
Memoryring
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 19.08.2019 - 15:40 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | online |
Položky z jiných aukcí
- L. Lasky
- Altschliffdiamant Damenring zus. ca. 0,55 ct
- Anhänger" Hl. Muttergottes mit Kind"
- Brillantring zus. ca. 0,40 ct