Franz Hoffelner
(Wien 1875-1936) Wien I, Am Hof, betitelt, signiert F. Hoffelner, Aquarell auf Papier, 20 x 27 cm, Passep., gerahmt, (Hu)
Expert: Dr. Brigitte Huck
Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378
13.08.2019 - 10:18
- Vyvolávací cena:
EUR 340,-
Franz Hoffelner
Expert: Dr. Brigitte Huck
Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378
Aukce: | Letní aukce Obrazy |
Datum: | 13.08.2019 - 10:18 |
Prohlídka: | 08.08. - 13.08.2019 |
Další objekty umělce
Cena:
EUR 330,- -
Cena:
EUR 170,-