Wilhelm Kaufmann *
(Wien 1895-1975) Gebirgssee, signiert Wilhelm Kaufmann, Öl auf Hartfaserplatte, 50 x 70 cm, gerahmt, (K)
13.08.2019 - 10:33
- Vyvolávací cena:
Wilhelm Kaufmann *
Aukce: | Letní aukce Obrazy |
Datum: | 13.08.2019 - 10:33 |
Prohlídka: | 08.08. - 13.08.2019 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 2.800,- do EUR 3.500,-