Leopold Munsch
(Wien 1826-1888 Preßburg) Gebirgsmühle, signiert L. Munsch, Öl auf Leinwand, 63 x 79 cm, gerahmt, (Rei)
Expert: Mag. Dimitra Reimüller
13.08.2019 - 10:41
- Vyvolávací cena:
EUR 1.800,-
Leopold Munsch
Aukce: | Letní aukce Obrazy |
Datum: | 13.08.2019 - 10:41 |
Prohlídka: | 08.08. - 13.08.2019 |
Položky z jiných aukcí
- Silberfigurengruppe "Holzfuhrwerk"
- Josef Wopfner
- Kugelcollier