Brillant Ring ca. 0,20 ct
Rosegold 580, ein Altschliffbrillant, zwei synth. Rubine, RW 58, österr. Amtspunze 1872-1922, 4,6 g, Facettenkanten abgeriebenøx
Expert: Christian Wainke
Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15
christian.wainke@dorotheum.at
22.08.2019 - 10:44
- Vyvolávací cena:
EUR 110,-
Brillant Ring ca. 0,20 ct
Expert: Christian Wainke
Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15
christian.wainke@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 22.08.2019 - 10:44 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 19.08. - 22.08.2019 |