Brillant Damenring
Gold/Weißgold/Roségold 585, seitlich tlw. durchbrochen gearbeitet, drei Altschliffbrillanten, zus. ca. 0,35 ct, RW 54, 3,2 gøg3
Expert: Timea Both
Timea Both
01/332 71 78
brigittenau@dorotheum.at
22.08.2019 - 10:21
- Vyvolávací cena:
Brillant Damenring
Expert: Timea Both
Timea Both
01/332 71 78
brigittenau@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at +43 512 570 447 |
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 22.08.2019 - 10:21 |
Místo konání aukce: | Innsbruck |
Prohlídka: | 14.08. - 22.08.2019 |