Brillant Saphir Alliancering
Gold 580, zwei Brillanten, zus. ca. 0,30 ct, ein Saphir, österr. Amtspunze 1872-1922, RW 65, 5,8 g, Farbstein mit Oberflächenmerkmalenøx
Expert: Timea Both
Timea Both
01/332 71 78
brigittenau@dorotheum.at
22.08.2019 - 10:23
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Brillant Saphir Alliancering
Expert: Timea Both
Timea Both
01/332 71 78
brigittenau@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at +43 512 570 447 |
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 22.08.2019 - 10:23 |
Místo konání aukce: | Innsbruck |
Prohlídka: | 14.08. - 22.08.2019 |