Altschliffbrillant Ring
Gold 585, Altschliffbrillant ca. 0,20 ct, RW 54, 1,7 gøg2
Expert: Ekkehard Riegler
Ekkehard Riegler
+43-512-570 447
ekkehard.riegler@dorotheum.at
22.08.2019 - 10:54
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
EUR 140,-
Altschliffbrillant Ring
Expert: Ekkehard Riegler
Ekkehard Riegler
+43-512-570 447
ekkehard.riegler@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at +43 512 570 447 |
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 22.08.2019 - 10:54 |
Místo konání aukce: | Innsbruck |
Prohlídka: | 14.08. - 22.08.2019 |
Položky z jiných aukcí
- Korallen Brosche Ende 19. Jhd.
- Lose Saphire zus. 19,32 ct
- Omega De Ville