Joseph Höger zugeschrieben/attributed
(1801-1877) Blick auf die Sieveringer Kirche, verso Flußlandschaft, Aquarell auf Papier, 24 x 21 cm, gerahmt, (Hu)
Expert: Dr. Brigitte Huck
Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378
20.08.2019 - 10:26
- Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-
Expert: Dr. Brigitte Huck
Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378
Aukce: | Letní aukce Obrazy |
Datum: | 20.08.2019 - 10:26 |
Prohlídka: | 16.08. - 20.08.2019 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 180,- -
Vyvolávací cena: