Altschliffbrillant Smaragd Ohrschrauben zus. ca. 1 ct
Gold/Weißgold 585, Smaragde zus. ca. 0,60 ct, 4,2 ctøG4
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Mario.Altendorfer@dorotheum.at
27.08.2019 - 15:08
- Vyvolávací cena:
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 27.08.2019 - 15:08 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |