Altschliffbrillant Muschelcameeanhänger/Brosche
Weißgold ca. 580, Altschliffbrillant ca. 0,35 ct, Camee ca. 40 x 31 mm, 10,9 g
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Mario.Altendorfer@dorotheum.at
27.08.2019 - 15:22
- Vyvolávací cena:
EUR 380,-
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 27.08.2019 - 15:22 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |