Armkette
Rotgold 580, österr. Amtspunze 1872-1922 (Fuchskopf), Länge ca. 20,5 cm, 15,1 g, Sicherheitsketterl fehlt
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Mario.Altendorfer@dorotheum.at
27.08.2019 - 15:23
- Vyvolávací cena:
EUR 380,-
Armkette
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 27.08.2019 - 15:23 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |
Položky z jiných aukcí
- Brillant/Topas Ohrgehänge
- 2 klassische Druckgraphiken, Anfang 20. Jhdt.,
- Brosche