Altschliffbrillant Kulturperlenring
Gold/Weißgold 585, zus. ca. 0,70 ct, RW 62, 4,4 gøG4
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Mario.Altendorfer@dorotheum.at
27.08.2019 - 15:47
- Vyvolávací cena:
EUR 360,-
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 27.08.2019 - 15:47 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |