Altschliffbrillant Kulturperlenring zus. ca. 0,80 ct
Weißgold 585, RW 52,5, 5 gøG4
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Mario.Altendorfer@dorotheum.at
27.08.2019 - 15:50
- Vyvolávací cena:
EUR 360,-
Weißgold 585, RW 52,5, 5 gøG4
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 27.08.2019 - 15:50 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |