Brillant Ring
Gold 750, Brillanten zus. ca. 0,40 ct, RW 54, 3,7 gøG4
04.09.2019 - 10:09
- Vyvolávací cena:
EUR 340,-
Brillant Ring
Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at +43 2622 224 67 17 |
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 04.09.2019 - 10:09 |
Místo konání aukce: | Wiener Neustadt |
Prohlídka: | 14.08. - 04.09.2019 |
Položky z jiných aukcí
- ** - Österreich 1933 Nr.557-82 (Katholikentag) Satz
- Sheffielder Silber Aufsatzschale, James Dixon & Sons Ltd um 1892
- Konvolut Roco H0, 2 Stück:
- 6 Leinendamast Servietten, 20. Jh.,