Čís. položky 301-404380/0001

FRODSHAM GRACECHURCH STREET LONON Chronometer

FRODSHAM GRACECHURCH STREET LONON Chronometer - Kapesní hodinky

Schlüsseluhr Silber ca. 925, herausklappbares, vergoldetes Vollplatinenwerk mit Chronometerhemmung über Kette und Schnecke, Hemmung mit langer sichtbarer Wippe, zweiarmige Präzisionsunruh mit großen Gewichten und gebläuter Feder, drei geschraubte Chatons, gebläute Schrauben, weißes Emailzifferblatt, römische Zahlen, kleine Sekunde, Gehäusenummer 384, Durchmesser ca. 63 mm, 239,5 g, 1 Holzkassette, 2 Schlüssel, Gebrauchsspuren, Service wird empfohlenøsu

27.07.2017 - 17:37

Dosažená cena: **
EUR 2.000,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Kapesní hodinky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 27.07.2017 - 17:37
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 07.07. - 26.07.2017

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.