Gottfried Salzmann *
(Saalfelden 1943 geb.) Le yeux rouges - 2015, signiert und bezeichnet unten links: Salzmann EA, Giclee auf Aluminiumplatte, ca. 73 x 49 cm
Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko
14.07.2017 - 14:01
- Dosažená cena: **
EUR 130,-
- Vyvolávací cena:
Gottfried Salzmann *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 14.07.2017 - 14:01 |
Prohlídka: | 07.07. - 14.07.2017 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 240,- -
Vyvolávací cena:
EUR 190,- -
Vyvolávací cena: