Janos Z. Molnar *
(Czerwenka 1880-1960 Budapest) Chrysanthemen in einer Vase, signiert: Molnar Z. J., Öl auf Holz, ca. 18 x 12 cm, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
03.09.2019 - 15:29
- Vyvolávací cena:
Janos Z. Molnar *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 03.09.2019 - 15:29 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Cena:
EUR 410,- -
Vyvolávací cena:
EUR 300,- -
Vyvolávací cena: