Alfred Steinacker
(Ödenburg 1838-1914 Wien) Pferderennen, Wilde Jagd, Öl auf Holz, je ca. 16 x 31 cm, gerahmt, (2) (Rei)
Expert: Mag. Dimitra Reimüller
27.08.2019 - 10:50
- Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-
Alfred Steinacker
Aukce: | Letní aukce Obrazy |
Datum: | 27.08.2019 - 10:50 |
Prohlídka: | 22.08. - 27.08.2019 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 400,- -
Vyvolávací cena: