Volker Lauth *
(Salzburg 1943 geb.) "Iris", signiert Lauth, schwer leserlich datiert 1990? Mischtechnik auf Papier, Ausschnitt 48 x 32 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
04.09.2019 - 10:22
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Volker Lauth *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 04.09.2019 - 10:22 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | online |