Aquarellist um 1900
"Kartenentwurf, schwer leserlich signiert, Bleistift, Aquarell auf Papier, Ausschnitte jeweils 6 x 11,5 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
04.09.2019 - 10:49
- Vyvolávací cena:
EUR 190,-
Aquarellist um 1900
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 04.09.2019 - 10:49 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | online |