Brillantring zus. ca. 3,5 ct
Weißgold 750, tlw künstlich farbverändert ca. 2,4 ct RW 61, 16,3 g ein Brillant schief gefasst, Ringschiene rissigøG16
Expert: Alexander Mauthner
Alexander Mauthner
+43-2622-224 67
alexander.mauthner@dorotheum.at
04.09.2019 - 10:58
- Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-
Brillantring zus. ca. 3,5 ct
Expert: Alexander Mauthner
Alexander Mauthner
+43-2622-224 67
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 04.09.2019 - 10:58 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | online |