Diamantring zus. ca. 0,35 ct
Gold/Weißgold/Rotgold 585, ein Brillant, ein Altschliff-, ein Sechzehnkant- und Achtkantdiamanten, RW 56, 11,7 g øg12
Expert: Andrzej Nalaskowski
Andrzej Nalaskowski
01/523 71 83
neubau@dorotheum.at
04.09.2019 - 10:59
- Vyvolávací cena:
EUR 280,-
Diamantring zus. ca. 0,35 ct
Expert: Andrzej Nalaskowski
Andrzej Nalaskowski
01/523 71 83
neubau@dorotheum.at
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 04.09.2019 - 10:59 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | online |