Uhrkette
Arbeit um 1900, Gold 580, österr. Amtspunze 1872-1922, 18,5 g, Tragespuren
Expert: Doris Ebner
Doris Ebner
doris.ebner@dorotheum.at
04.09.2019 - 11:31
- Vyvolávací cena:
Uhrkette
Expert: Doris Ebner
Doris Ebner
doris.ebner@dorotheum.at
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 04.09.2019 - 11:31 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | online |