Lose Diamanten zus. 3,40 ct H-M/vsi-p2
Brillanten, Altschliffbrillanten u. Diamantrauten, in Plastikboxøx
Expert: Alessandra Thornton
Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204
juwelenauktion@dorotheum.at
13.09.2019 - 14:00
- Dosažená cena: **
EUR 1.332,-
- Vyvolávací cena:
EUR 700,-
Expert: Alessandra Thornton
Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204
juwelenauktion@dorotheum.at
Aukce: | Exkluzivní diamanty a drahokamy |
Datum: | 13.09.2019 - 14:00 |
Prohlídka: | 29.08. - 12.09.2019 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)