4 lose Brillanten tlw. im Altschliff zus. 0,50 ct J-N/ si-p2
Plastikbox, tlw. mit Oberflächenmerkmalenøx
Expert: Alessandra Thornton
Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204
juwelenauktion@dorotheum.at
13.09.2019 - 14:00
- Dosažená cena: **
EUR 296,-
- Vyvolávací cena:
Expert: Alessandra Thornton
Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204
juwelenauktion@dorotheum.at
Aukce: | Exkluzivní diamanty a drahokamy |
Datum: | 13.09.2019 - 14:00 |
Prohlídka: | 29.08. - 12.09.2019 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)